Přeskočit na obsah

Anketa: Na co jste v Klatovech nejvíce hrdí?

Jednou z hlavních výzev spolku KLATOVY21 je zlepšení komunikace v našem městě. Proto nás zajímá, jak vidíte Klatovy vy, jejich obyvatelé. Připravili jsme 21 otázek, které mají inspirovat, poskytnout doporučení nebo poukázat na aktuální problémy. S výsledky anket vás budeme pravidelně seznamovat na našem webu a Facebooku. Výsledky anket chceme diskutovat s místními institucemi, odborníky i širokou veřejností formou besed, otevřených stolů a dalších akcí.


První otázkou startujeme zvolna a především pozitivně: Na koho nebo co jste v Klatovech nejvíce hrdí? Zajímají nás nejen místa, ale i osoby, spolky, zaměstnavatelé, instituce, akce, služby, události, sportovní kluby, školy, kapely, zájmové aktivity… prostě cokoli vás napadne a při čem se vaše klatovská hruď dme pýchou. Hledáme všechno, čím se v Klatovech 21. století můžeme inspirovat a co můžeme s hrdostí doporučovat.

HLASOVÁNÍ UKONČENO
(hlasování probíhalo od 26.4.2021 do 9.5.2021)

Už víme jaké jsou vaše klatovské srdcovky! Děkujeme všem 93 hlasujícím za více než stočlenný seznam klatovských pamětihodností, osobností, klubů a dalších věcí, na které jste hrdí. My jsme hrdí na vaši aktivitu a také na to, jak jsou Klatovy různorodé – od baroka po alternativní kulturu, od parašutistů k pavilonu skla nebo od logistické firmy po klatovské parky.

Komentáře
Upozornit na

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments