Přeskočit na obsah

Front Page

Připravujeme

Proběhlo

O nás

Jsme volná neformální skupina lidí různého věku, zaměstnání, zájmů i přesvědčení. Spojuje nás ale zájem o město Klatovy, jeho budoucnost a rozvoj. Naše sdružení je apolitické a jeho cílem rozhodně není vytvářet zisk. Jsme otevřená platforma, proto mezi sebou rádi uvítáme podobně naladěné lidi se vztahem k našemu městu a to bez ohledu na jejich pohlaví, věk nebo politickými názory. Nebráníme se ani spolupráci s dalšími organizacemi či spolky, které vyvíjejí svou činnost v nejen v Klatovech a okolí, ale i v ostatních částech naší země.

Naše mise

Díky své poloze a velikosti leží Klatovy, stejně jako další podobná města, na periférii České republiky. I přesto zde žijí aktivní, vnímaví, inteligentní a šikovní lidé, kteří se věnují široké škále aktivit. Právě pro na tyto lidi bychom chtěli cílit naše aktivity. Našim primárním cílem je přivést do Klatov myšlenky zajímavých osobností či organizací nebo představit zajímavé projekty z nejrůznějších oblastí lidské činnosti (podnikání, kultury, sportu, vzdělávání apod) a umožnit tak obyvatelům města otevřít nové obzory. Nechceme suplovat činnost žádných zdejších již existujících organizací ani být jejich konkurencí. Jde nám primárně o zvýšení nabídky a zaplnění určité mezery v oblasti neformálního vzdělávání a obecně nabídky zajímavých akcí v našem městě. S respektem a úctou bychom rádi navázali na činnost četných vzdělávacích spolků, které vyvíjely v Klatovech své aktivity v minulosti – Měšťanskou Besedu, Literární jednotu, Klatovan, Svornost a další.

Kontakt

Platforma 4KT – Pro Klatovy
Kontaktní email: 4kt@4kt.cz
Jsme otevřenou platformou. Pokud se chcete informovat o detailech naší činnosti, nebo se k nám připojit a pomoci nám s pořádáním skvělých vzdělávacích akcí, kontaktujte nás emailem.

Chcete-li zasílat pozvánky na námi pořádané akce, vyplňte tento kontaktní formulář: