Přeskočit na obsah

KLATOVY21 a komunální volby 2022

Před více než rokem jsme založili spolek KLATOVY21. Začali jsme naše město měnit a posouvat prostřednictvím prezentace nápadů, představování dobré praxe a konstruktivní kritiky. Jsme velice potěšeni ohlasem, který vyvolaly naše akce a podněty. Na základě získaných zkušeností jsme se však rozhodli, že se chceme podílet na fungování Klatov přímo, prostřednictvím demokratického soupeření s politickými stranami a hnutími. Naším prvním cílem jsou letošní komunální volby, v nichž se budeme ucházet o Vaši důvěru a pozice v zastupitelstvu města. 

Byť uznáváme pozitivní vliv současného i minulých vedení Klatov na rozvoji města po roce 1989, vnímáme, že město v posledních letech poněkud stagnuje. I proto jsme v názvu našeho spolku použili číslovku „21“ jako symbol snahy posunout Klatovy do 21. století. Po zlepšení volá celá řada oblastí života v Klatovech – doprava, životní prostředí, sociální politika, bezpečnost, komunikace města směrem k občanům a mnoho dalších. Nechceme bořit, chceme tvořit a vydat se cestou postupného a systematického zlepšování kvality života v našem městě.

V následujících týdnech a měsících Vám představíme naše vize a volební program a budeme i nadále vyvíjet další aktivity směřující k všestrannému rozvoji našeho města.

za KLATOVY21 Kateřina Vágnerová, Luboš Nový, Otakar Čerba, Tomáš Nejdl, Nikola Novák, Petr Pavlas, Jan Ráček, Stanislav Josef Václavovic, Jiří Klouda, Daniel Koželuh, Jan Ludvík, Eliška Ludvíková a Jaroslav Vágner.

Komentáře
Upozornit na

0 Komentáře
Inline Feedbacks
View all comments