Přeskočit na obsah

KLATOVY21

Jsme skupina aktivních lidí různého věku, koníčků, zaměstnání i politických preferencí. Spojuje nás ovšem silné pouto –  zájem o město Klatovy, nejen o jeho bohatou minulost či přítomnost, ale zejména o budoucnost. Proto jsme ochotni věnovat svůj čas, zkušenosti, znalosti a entuziazmus ve prospěch města a především jeho obyvatel.
Cílem naší činnosti není finanční ani jiný zisk, nýbrž všestranný prospěch našich milovaných Klatov. Chceme se aktivně podílet na rozvoji Klatov jako moderního města pro 21. století.
Naše činnost je otevřená, proto rádi přivítáme v našich řadách další lidi zapálené pro město Klatovy a jeho všestranný rozvoj. Máte-li zájem získat další informace, neváhejte a napište nám. 

NAŠE MISE

 

Díky své poloze a velikosti leží Klatovy, stejně jako další podobná města, na periférii České republiky. I přesto zde žijí aktivní, vnímaví, inteligentní a šikovní lidé, kteří se věnují široké škále aktivit. Právě tyto lidi bychom chtěli oslovit prostřednictvím naší činnosti. Chceme se zabývat především organizováním vzdělávacích, kulturních, sportovních, společenských a charitativních akcí, které přinesou prospěch městu a jeho obyvatelům všech věkových i sociálních skupin.

Našim cílem je přivést do Klatov myšlenky zajímavých osobností či organizací nebo představit zajímavé projekty z nejrůznějších oblastí lidské činnosti (podnikání, kultury, sportu, vzdělávání, sociální oblasti apod.) a otevřít tak obyvatelům i vedení města nové obzory.  Nebráníme se ani představovat myšlenky a řešení, která byla úspěšně aplikována a vyzkoušena v jiných městech v České republice a v zahraničí.  Máme také zájem vtáhnout občany do dění ve městě, především do záležitostí, které se týkají zkvalitnění života v Klatovech a obecně pozitivní a udržitelné budoucnosti města.

Cílem Klatovy 21, je navázat na aktivity významných spolků, které v minulosti ve městě působily a přispěly k jeho rozvoji – Měšťanská beseda, Klatovan, Svornost a další.

Spojte se s námi ...